Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

Początek zajęć:
UWAGA!!! Zmiana terminu rozpoczęcia zajęć: 12.09.2020

UWAGA!

Osoby, które zarejestrowały się online przez formularz dostępny na stronie, zapraszamy w dniach 29 i 30 sierpnia 2020 r. w godz. 8:00 - 12:00 do siedziby szkoły, w celu podpisania umowy o naukę.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca, zapraszamy więc także zainteresowane osoby, które nie dokonały rejestracji w formie online.

logowanie do platformy "Edumaster"

kadra pedagogiczna

ORGANIZACJA NAUCZANIA:
Szkoła dla absolwentów gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej, zasadniczej szkoły zawodowej oraz branżowej szkoły I stopnia. Nauka trwa 4 lata. Po jej ukończeniu słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego. Dla absolwentów organizowany jest egzamin maturalny zgodnie z procedurami OKE w Warszawie. Absolwenci mogą kontynuować naukę w szkołach policealnych lub na studiach. Zajęcia odbywają sie w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych, zwykle 2 – 3 razy w miesiącu według ustalonego na początku semestru planu.