Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Płońsku

ADRES:
PŁOŃSK
budynek Szkoły Podstawowej nr 2

Sekretariat Liceum dla Dorosłych czynny wyłącznie w soboty i niedziele!

DYREKTOR:
mgr Mariusz Kekenmajster

INFORMACJE I ZAPISY:

e-mail: lodladoroslych-plonsk@wp.pl

REKRUTACJA TRWA!

Podpisywanie umów:
29-30.08.2020, godz. 8:00-12:00

Początek zajęć:
UWAGA!!! Zmiana terminu rozpoczęcia zajęć: 12.09.2020

UWAGA!

Osoby, które zarejestrowały się online przez formularz dostępny na stronie, zapraszamy w dniach 29 i 30 sierpnia 2020 r. w godz. 8:00 - 12:00 do siedziby szkoły, w celu podpisania umowy o naukę.

Jednocześnie informujemy, że posiadamy jeszcze wolne miejsca, zapraszamy więc także zainteresowane osoby, które nie dokonały rejestracji w formie online.

ORGANIZACJA NAUCZANIA:
Szkoła dla absolwentów gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej, zasadniczej szkoły zawodowej oraz branżowej szkoły I stopnia. Nauka trwa 4 lata. Po jej ukończeniu słuchacz otrzymuje świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego. Dla absolwentów organizowany jest egzamin maturalny zgodnie z procedurami OKE w Warszawie. Absolwenci mogą kontynuować naukę w szkołach policealnych lub na studiach. Zajęcia odbywają sie w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych, zwykle 2 - 3 razy w miesiącu według ustalonego na początku semestru planu.

OFERUJEMY:
• zajęcia w systemie zaocznym
• doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę
• dostęp Słuchaczy do własnej platformy edukacyjnej z multimedialnymi materiałami dydaktycznymi (ćwiczenia, filmy, testy, arkusze egzaminacyjne)
• przyjazną atmosferę

logowanie do platformy Edumaster

kadra pedagogiczna

nasi partnerzy

OCENA KURATORIUM

Otrzymaliśmy jedną z najwyższych ocen wśród szkół dla osób dorosłych w województwie! zobacz raport!

SZKOŁA POSIADA UPRAWNIENIA SZKÓŁ PUBLICZNYCH!