kadra pedagogiczna LO dla dorosłych w Płońsku

Mariusz Kekenmajster - Dyrektor szkoły
mgr oligofrenopedagogiki, studia podyplomowe z zakresu zarządzania

oświatąBeata Łazarska - sekretarz szkoły

Marzena Grzymkowska - nauczyciel geografii

Absolwentka  edukacji wczesnoszkolnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Ukończyła Studia Podyplomowe z geografii na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe z matematyki w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Studia Podyplomowe z przyrody w Wyższej Szkole Społeczno–Ekonomicznej w Gdańsku. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Praca w charakterze nauczyciela przyrody i geografii z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi daje jej dużo satysfakcji. Jej zainteresowania to psychologia oraz podróże krajowe i zagraniczne.

Joanna Jakóbiak-Olkowska - nauczyciel matematyki i podstaw przedsiębiorczości
Absolwentka matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – studiów uzupełniających magisterskich na kierunku matematyka, ukończyła studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Nauczyciel matematyki i podstaw przedsiębiorczościw Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Płońsku.

Mirosław Małek – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
Rocznik 1965, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, studia - Uniwersytet Warszawski, Akademia Humanistyczna w Pułtusku. Pasjonat historii i miłośnik Tatr.

Marek Mioduszewski – nauczyciel informatyki
Absolwent  historii Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Piotrkowie Trybunalskim , ukończył  Podyplomowe zarzadzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Informatyki na Wydziale Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku. Nauczyciel z trzydziestoletnim stażem w tym od kilkunastu lat w szkołach  dla dorosłych.

Joanna Ostrowska – nauczyciel języka polskiego
Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła studia podyplomowe w zakresie informacji naukowej w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku . Nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Płońsku, od 2014 roku pracuje w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Monika Zabłocka nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. W wolnym czasie lubi czytać oraz pogłębiać wiedzę w zakresu swojego wykształcenia i nie tylko.