Zapisy online

Szanowni Państwo, w związku z awarią formularza zgłoszeniowego wszystkie osoby które wysłały swoje zgłoszenie przed 12.06.2024 r. PROSIMY O PONOWNE JEGO PRZESŁANIE W NOWYM FORMULARZU.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Rekrutacja

kliknij w grafikę powyżej aby uzyskać więcej informacji

Uwaga - sekretariat szkoły jest czynny wyłącznie w soboty i niedziele!

 ZAPRASZAMY!


KONTAKT:

tel. (+48) 500 550 363, (+48) 604 299 763

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Płońsku

tel. (+48) 500 550 363
tel. (+48) 604 299 763

Mariusz Kekenmajster – Dyrektor szkoły
mgr oligofrenopedagogiki, studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą

 

Beata Łazarska – sekretarz szkoły

 

Marzena Grzymkowska – nauczyciel geografii

Absolwentka  edukacji wczesnoszkolnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach. Ukończyła Studia Podyplomowe z geografii na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe z matematyki w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Studia Podyplomowe z przyrody w Wyższej Szkole Społeczno–Ekonomicznej w Gdańsku. Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem. Praca w charakterze nauczyciela przyrody i geografii z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi daje jej dużo satysfakcji. Jej zainteresowania to psychologia oraz podróże krajowe i zagraniczne.

 

Joanna Jakóbiak-Olkowska – nauczyciel matematyki i podstaw przedsiębiorczości
Absolwentka matematyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie – studiów uzupełniających magisterskich na kierunku matematyka, ukończyła studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Nauczyciel matematyki i podstaw przedsiębiorczościw Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Płońsku.

 

 

Mirosław Małek – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
Rocznik 1965, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, studia - Uniwersytet Warszawski, Akademia Humanistyczna w Pułtusku. Pasjonat historii i miłośnik Tatr.

 

Marek Mioduszewski – nauczyciel informatyki
Absolwent  historii Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Piotrkowie Trybunalskim , ukończył  Podyplomowe zarzadzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe Studia Informatyki na Wydziale Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku. Nauczyciel z trzydziestoletnim stażem w tym od kilkunastu lat w szkołach  dla dorosłych.

 

Joanna Ostrowska – nauczyciel języka polskiego
Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła studia podyplomowe w zakresie informacji naukowej w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku . Nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Płońsku, od 2014 roku pracuje w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

 

Monika Zabłocka – nauczyciel języka angielskiego
Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. W wolnym czasie lubi czytać oraz pogłębiać wiedzę w zakresu swojego wykształcenia i nie tylko.